חוות דעת ולקוחות גיוון

גיוון מספקת שירותים לעסקים גדולים, קטנים ובינוניים לאורך השנים
הרבה תודות לכך שהתאמנו את השירות לכל סוגי העסקים והתקציבים
הנה רשימה מצומצמת של העסקים הללו:
"צביקה, ברצוני להודות לך על המערכות הנפלאות של Givun שעוזרות לי רבות בשיווק בפייסבוק. הן בהחלט חוסכות זמן, מאוד יעילות וידידותיות. וחוץ מזה, חשוב לא פחות, תודה רבה על העזרה שאתה ואנשי הצוות שלך מעניקים לי כל פעם שאני מתקשרת וצריכה תמיכה. תמיד עם חיוך והמון סובלנות." הלנה מור - מעצבת פנים
"בתור חברת פרפורמנס שמייצרת אלפי לידים בחודש בארץ ובחו"ל למגוון לקוחות אנו נעזרים במערכת המצוינת CopyMessage. אנו משתמשים בלא מעט מערכות אבל לא מוותרים על CopyMessage כבר שנה שלישית ברציפות השימוש במערכת הוא מצרך נדיר לכל מי מעוניין לייצר וללכוד לידים ולא משנה כמה. ההשקעה הזניחה בשימוש במערכת היא יוצאת דופן – השימוש בה חוסך לנו משאבים עצומים של כ"א ומעניקה יכולות פרסום מגוונות בפייסבוק, בחישוב של עלות מול תועלות אנו ברווח של אלפי אחוזים כל חודש על ההשקעה… זו מערכת שפשוט מייצרת כסף נטו, ההתנסות בה היא חובה!"
"שמי מיכל וולפמן, מנהלת את חברת מיכלינקס תוכנה ומערכות, משתמשת במערכת CopyMessage לקידום משרות, קורסים וסדנאות. המערכת עוזרת בשיווק, ובאיתור לקוחות חדשים. ממליצה בחום."
"רצינו לציין את השירות המעולה, היחס האישי, המקצועיות והזמינות שלכם, הפשטות שבהפעלות והנתינה האין סופית שלכם, תודה רבה על פתרונות טכנולוגים מדהימים ועל הרבה מעבר, בדידות והערכת תודה" ליאת שמיר, קווין הפקה ושיווק.
צביקה אתה צדיק וגם גאון! היום פעם ראשונה שלחתי הודעות באופן אוטומטי, עשיתי חיפוש בגרף החברתי, גייסתי תרומות תוך שעה כמה מאות ש"ח!
Tzveeka helped us both strategize our work and bring our goals into focus within a very short time frame. His energy, positive attitude and ability to motivate and drive the team to action was significant during the year that he was onboard. Tzveeka is no-nonsense leader who thinks outside of the box, and is extremely results oriented — exactly what management requires.It was a huge honor and pleasure to work with such a bright consultant.
לאחר ההצטרפות לשירות תבטיחו את ההצלחה של העסק שלכם בפייסבוק.
תמיכה מרחוק
גיוון MiniSites | מערכת CopyMessage | פרופיל החברה | יצירת קשר